Chovpsa.cz

 

!!! Určeno zájemci o štěňátko od nás !!!                                                  

Máte li zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice, dříve než se rozhodnete nás kontaktovat, odpovězte si na tyto otázky: 
  1.  Opravdu štěně chcete?  Za jakým účelem jej chcete a jste ochotni mu věnovat  dostatek času? Pes se může dožít až 15ti  let. Jste připraveni starat se o něho tak dlouho?
  2.  Není někdo z vaší rodiny alergický na psí srst?
  3.  Souhlasí s chovem psů všichni členové rodiny, majitel domu, případně sousedé?
  4.  Chov tak velkého psa stojí peníze (krmivo, veterinář, poplatky aj.). Kupní cena je v porovnání s tím jen vstupní poplatek. Jste si toho vědomi?
  5.  Kdo se o psa  postará, pojedete li na dovolenou, nebo onemocníte-li?
Pokud můžete na tyto otázky odpovědět:  ANO, tohle všechno mu můžeme zajistit, pokud jsme vás neodradili a jste napevno rozhodnutí, potom se můžete začít ucházet o štěně z naší chovatelské stanice. Předem upozorňujeme, že neodpovídáme na SMS. Stejně tak nereagujeme na e-maily typu: "jaká je cena, od kud jste, máte štěně, zavolejte mi na tel.," a podobné jednoduché věty. Pokud vás nic jiného nezajímá, tak nepište.

Naším nejvyšším zájmem je najít našim odchovům dobré zázemí, a proto prosíme o zaslání informačního emailu o vás, vaší rodině, vašich plánech se štěňátkem do budoucna, včetně toho, kde plánujete, že bude pejsek bydlet atd. Vždy jsme našim odchovům hledali ty nejlepší podmínky. Po zkušenostech posledních let neprodáváme štěňata každému a velmi nám záleží na tom, kam je umístíme. Proto ten požadavek na základní informace o Vás. Vy si o nás můžete udělat obrázek z našich stránek.
Vítáme zájemce o aktivní chov (výstavy, výcvik, canisterapie, záchranařinu, lovecká práce atd.), ale není to naší podmínkou.

Nejdůležitější je dobré zázemí a milující rodina. Všem vážným zájemcům rádi poskytneme mimořádný chovatelský servis a trvalý kontakt.


K tomuto textu nás přinutili rádoby "zájemci" a jejich, slušně řečeno, nesolidní  jednání.

Děkujeme za pochopení. Jsme přesvědčeni, že tímto si ušetříme spoustu času, nedorozumění a usnadní to naši komunikaci.

 

Codettka přivedla na svět 9 štěňátek, 2 fenky a 7 pejsků   
odběr je v polovině srpna
 
Otec:                                                                                           Matka:  DUAL CH. CZ
Little Violet´s EVER SO CLEVER      Codetta Angel Shadow  

                  

 


Štěňátko si můžete zadat na tel. 603227741
 email: z.kralovskych.teras@seznam.cz