Home          Výstavy             Fotogalerie          Co nabízíme             Návštěvní kniha             Odkazy             Kontakt   

Zpět
Vystavy- zkoušky
Rodokmen
Vrh A
Odchovy
Vrh C
Vrh B
Fotogalerie

 

                     Sally Dyre  Bony
                        Český  veterán šampion
                 čekatel Českého šampiona krásy

Chovná fena ČLP/GR/4096/2002
Datum narození: 24.11.1999 v Třebíči
Otec:
Melody Makers Willow    
         ČLP/GR/2000/98
Matka: Gasana Slapská alej       
            ČLP/GR/1592/99
Zdraví
DKK 1 /1
skus nůžkový, plnochrupá
barva oka tmavá
Povaha: klidná
Výška: 53
Barva srsti: zlatá
Výstavy :       NV Brno V1 CAC
                    MVP Brno V 2 Res CAC
                    12 x výborná
                    VÍTĚZ TŘÍDY
                    OBLASTNÍ VÍTĚZ

   4 x druhý nejkrásnější pár výstavy s Akimem

Zkoušky: OVVR I., ZV I., SVP II.
              CANISTERAPEUTICKÉ ZK.
              WORKING ZKOUŠKY
              WORKING TESTY 

Sally je zakladatelkou chovu v naší chovatelské stanici. Když jsem si ji odvážela jako štěňátko, netušila jsem, že mě přivede nejenom ke kynologii, ale i k myslivosti.
Sally byla od miminka miláček rodiny a střed našeho vesmíru. Od malinka byla klidná, poslušná, velmi hravá s šibalským kukučem a stále přítomným úsměvem. Humor nás s ní přecházel pouze ve výstavním kruhu. Sally získávala svým exteriérem známku výbornou, ale předvedení nás vždy odsunulo jen do pořadí. Sally v kruhu běhala jako panenka, když o nic nešlo. Jakmile jsme měli nastoupit do kruhu a předvést se naostro, začala tahat s hlavou dolů. S ambicemi něco získat jsme pilně trénovali postoj i běhání, dvakrát jsme vyměnili handlera, ale nebylo nám to nic platné. A tak jsme po té, co nám pan rozhodčí řekl, že i manekýna musí umět chodit po molu, výstavy odpískali. Když vyrostl její syn Akim, chtěla jsem zkusit nejkrásnější pár psů. Podmínkou této soutěže je přihlásit na výstavu a předvést oba jedince. Sally se nejen pěkně předvedla, ale získala i svůj první Res. CAC. Výstavám přišla na chuť až téměř v šesti letech, kdy získala první CAC, Vítěze třídy a Oblastního vítěze. V páru se s Akimem opakovaně 4 x postavili na bednu jako Druhý nejkrásnější pár výstavy. V tomto věku také začala pracovat jako Canisterapeutický pes v ÚSP pro těloesně postiženou mládež v Brně na Kociánce. Několikrát měla příležitost  ukázat co v ni je i na honech na drobnou. Dnes je to dáma v letech. Její věčný úsměv a šibalský pohled dokáže zmást natolik, že se občas lidé spletou a o naší 11. leté babči řeknou: " to je pěkné štěňátko". Sally je matkou našich vrhů A, B, C.