Erlina z Hlubiny
 Home          Výstavy             Fotogalerie          Co nabízíme             Návštěvní kniha             Odkazy             Kontakt   

Vystavy- zkoušky
Rodokmen
Novinky
Fotogalerie
Zpět
Český teriér
Chovná fena
CMKU/CT/2074/06
Datum narození: 4.9.2006 v Českých Budějovicích
Otec:
Alfons Kvítko
Matka:
Alida Vnučka z Hlubiny    
Jarní svod : Ing. Zábrodská Zdena

Barva srsti: šedá se znaky
Skus: nůžkový, plnochrupá
Povaha: temperamentní
Barva oka: tmavá
Ucho: normální
Čenich: normální
Síla kostry: střední
Klubový svod KCHT : Bc.Tichá Vladimíra - svod.karta


 
Výstavy :      MVP Brno   Výborná 4
                    MVP Brno   Výborný  1
                    NV Ostrava  Výborná 2
  

Zkoušky:
Zkoušky vloh I. cena
Všestranné canisterapeutické zkoušky
           
Sirius Třebíč -certifikát

 

V listopadu 2006 se naše smečka rozrostla o fenku českého teriéra Erlin z Hlubiny. Erlinku jsme si s mojí  maminkou pořídily jako náplast na bolest ze ztráty našeho tatínka. Maminka měla veliké obavy, že výchovu štěněte nezvládne. Stále váhala  a nebyla si svým rozhodnutím koupit štěně jistá. A tak jsem ji nedala na výběr. Prostě jsem štěně zamluvila a začátkem prosince přivezla. Erlinka náš život se psy velmi obohatila.

Sobě vlastním temperamentem a rošťáckým kukučem si nás všechny podmanila. Oba naši goldeni se na ni zpočátku dívali jako na malý černý hmyz, ale nakonec si je Erlin také pěkně omotala kolem packy.
Je fakt, že Erlin je úplně jiná v povaze, než naši zlaťáci.  Je kouzelná svým kukučem, v očích má malé čertíky, ale je to tvrdohlavá nezbedná teriérka.

Erlinka je největší mazílek mojí mámy. Je to teriérka  která se svojí úžasnou povahou předčila všechna má očekávání. Je to velmi inteligentní, poslušná, oddaná a  umazlená fenka.  Je ovšem také skvělý hlídač a veliký obranář své paničky.
Erlinka také prokázala své lovecké vlohy. Úspěšně složila zkoušky vloh v I. ceně.
Osvědčila se také jako canisterapeutický pes, když složila všestrannou canisterapeutickou zkoušku a doplnila náš team v ÚSP na Kociánce - Tereze v Brně.