Home          Výstavy             Fotogalerie          Co nabízíme             Návštěvní kniha             Odkazy             Kontakt   

Zpět

Vrh G
Guliver z Královských teras

  Otec: CH Absolute King Astral Sky       “King”                                                   

Matka
Anne Marie z Královských luk

Český šampion krásy
Slovenský šampion krásy
Klubový vítěz
Výstavy:

4 x CAC CZ
2 x CAC SK
Res.CACIB

Zdraví:
DKK 0 / 0  DLK 0/0
OCD ramen OK, oči čisté
skus nůžkový, plnochrupý
barva oka tmavá
Povaha: temperamenntní, přátelská
Barva srsti:  Zlatá
 

Výstavy: 2 x výborná Klubová výstava Konopiště
              1 x výborná 4 Intercanis  Brno
              1 x výborná 2 Národní výstava PL

Zkoušky: OVVR I. cena
               SVP    I. cena
               SVP  III. cena (marking)

Zdraví:
DKK 0/0  DLK 0/0
Skus: nůžkový, plnochrupý
Barva oka: tmavá
Povaha: temperamentní
Výška: 54
Barva srsti: světle zlatá

 
Eimy je temperamentní fenka s výbornými loveckými vlastnostmi. Je sebevědomá, neohrožená, nebojí se nikoho a ničeho. Na honech v bažantnici je skvělá. Pracuje rychle, dohledává spolehlivě, aportuje vášnivě, žádné roští pro ni není dost husté a žádná voda pro ni není  dost ledová. Praxe v bažantnici ji prověřila a své goldení rase dělá mezi ohaři výbornou pověst.
King je krásný zlatý pes s přátelskou povahou. Má výstavní exteriér a vynikající pracovní vlohy. Je aktivně využíván na honech v honitbě i v bažantnici.


Od tohoto spojení si slibujeme:
Výborný exteriér
Pracovní vlohy
Pevné zdraví
Klidnou vyrovnanou povahu
Zlatý kožíšek

 13. 8. 2014 Anne Marie - Eimy hárá, brzy pojedeme na krytí.

Otcem budoucího spojení bude Multi.CH Absolute King Astral Sky   “King”. Pro toto spojení jsem se rozhodla proto, že je také otcem spojení vrhu F po naší Codettce . Šťěňátka z tohoto spojení jsou exteriérově velmi pěkná, mají úžasnou klidnou povahu a ze všech stran slyším jen dobré zprávy od nových páníků tohoto vrhu.

 

22. 8. 2014 Jedeme s Eimy na krytí. Nevypadá to, že by byla přímo při chuti na milostné radovánky, nemá žádné typické chování na lásku. Nestaví se, cení zuby, ocas dává pod zadeček, není mazlivá, baští jako mlejn a všechno co má dva ocásky od sebe radikálně odhání. Takže jedeme za nejasným výsledkem.
Jak se ukázalo, Eimynka neměla na lásku chuť, takže to dnes nedopadlo. Zůstala u ženicha a bude se to muset zkusit znovu.

 

24. 8. 2014 Eimy dělala chviličku fórky, ale nakonec si dala říct. Krytí proběhlo, svázání bylo dostatečné. Za dva dny si dala říct taky a tak budeme doufat, že to tentokrát vyjde a že na svět přivede krásná zlatá miminka.

 

24. 9. 2014 Ultrazvuk nám březost nepotvrdil. Mrzí mě tok, moc jsem chtěla po Eimynce miminka. No nedá se nic dělat, třeba to příště vyjde. Veterinář nám sice doporučil, zajít ještě jednou na ultrazvuk, abychom přece jenom vyloučili třeba jedináčka, kterého již v budoucnu měla. Budu to zvažovat.

 

30. 9. 2014 Nakonec jsem se rozhodla ještě jednou na ultrazvuk zajít. Překvapení ale pro mě nemilé se dostavilo. Eimy je březí. Pod srdíčkem nosí jedináčka. Vzhledem k tomu, že již jednou měla jedináčka a šel císařem, obávala jsem se, aby se to neopakovalo. Tak se budeme modlit, aby se ultrazvuk spletl podruhé a bylo jich tam přece jenom víc.

 

15. 10. 2014 Eimy přibírá, vypadá alespoň na čtyřčata, je žravá, umazlená a šetří se. Na další ultrazvuk už ale nejdu. Nechám se překvapit, ať už to dopadne tak jam má.

 

Jak jsem rostl
Jsem na světě
V novém domově