Home          Výstavy             Fotogalerie          Co nabízíme             Návštěvní kniha             Odkazy             Kontakt   

Zpět

4.10.2011 Anne Marie z Královských luk  porodila jednoho pejska, který dostal jméno Darek z Královských teras
 

Otec: Multi Ch., ICh, Dual ch.
Akim z Královských teras 
    

Matka
Anne Marie z Králvoských luk

Intršampion
Český šampion
Polský šampion
Maďarský šampion
Slovenský šampion
Český šampion práce

Zdraví:
DKK 0 / 0 (FCI)
skus nůžkový, plnochrupý
barva oka tmavá
Oči: PRA/CAT  negativní (1/2006)

Povaha: klidná
Výška: 58 cm
Barva srsti: zlatá

Výstavy: 2 x výborná Klubová výstava Konopiště
              1 x výborná 4 Intercanis  Brno
              1 x výborná 2 Národní výstava PL

Zkoušky: OVVR I. cena
               SVP    I. cena
               SVP  III. cena (marking)

Zdraví:
DKK 0/0  DLK 0/0
Skus: nůžkový, plnochrupý
Barva oka: tmavá
Povaha: temperamentní
Výška: 54
Barva srsti: světle zlatá

Máme nakryto!!

31.7.2011 Proběhlo krytí naší Anne Marie naším Kamilem. Krytí proběhlo v pořádku a teď nezbývá než čekat, jestli se zdařilo a Eiminka zabřezne.

25.8.2011 Eiminka se začíná zakulacovat, je šíleně žravá, začíná se šetřit a pořád by se jen mazlila. Doufáme že to není jen falešný poplach a její změna chování má svou příčinu a že je naše holka v požehnaném stavu.

30.8.2011 Anne Marie je březí !!! Ultrazvukové vyšetření nám potvrdilo, že Eiminka a Akim budou rodiči našeho vrhu C. Máme velikou radost a už se moc těšíme zlatá miminka.

4.10.2011  Eiminka přivedla na svět jednoho pejska. Pejsek se narodil císařským řezem, vážil 500g a s mámou to neměl vůbec jednoduché. Více se dočtete na stránce:   Porod v přímém přenosu 

 

 
Eimy je temperamentní fenka s výbornými loveckými vlastnostmi. Je sebevědomá, neohrožená, nebojí se nikoho a ničeho. Na honech v bažantnici je skvělá. Pracuje rychle, dohledává spolehlivě, aportuje vášnivě, žádné roští pro ni není dost husté a žádná voda pro ni není  dost ledová. Praxe v bažantnici ji prověřila a své goldení rase dělá mezi ohaři výbornou pověst.
Akim je zlatý pes pěkný v tipu, má elegantní ušlechtilou hlavu, správnou pigmentace, elegantní krk, hluboký hrudník,velmi pěknou horní linii,výborné přední i zadní úhlení a pevnou záď, prut správně nasazen i nesen,má dobře přiléhavé pěstěné osrstění a správnou mechaniku pohybu.Ve všech požadavcích odpovídá plemennému standardu. Má milou přátelskou povahu. O jeho špičkovém exteriéru svědčí jeho výstavní úspěchy.

Akim je pracovně veden, je vášnivý aportér, má kvalitní nos a pracuje s rozvahou a obrovskou chutí. O Akimových pracovních vlohách vypovídají jeho vynikající výsledky na zkouškách. Akim se osvědčil také v myslivecké praxi, kdy aktivně pracoval na honech na drobnou a na kachních honech. Poslední tři sezóny se účastnil více než padesáti honů v bažantnici Luhy Kinsky Dal Borgo, kde dělal čest svému plemeni. Akim aktivně pracoval několik let jako canisterapeutický pes v ÚSP pro tělesně postiženou mládež.
Brzy bude Kimečkovi devět let a tak je na čase zvolnit a začít se trochu šetřit. Na hony letos určitě půjde, ale jen pro radost a s rozvahou, aby nám zdravíčko vydrželo co nejdéle.

Od tohoto spojení si slibujeme:
Výborný exteriér
Pracovní vlohy
Pevné zdraví
Klidnou vyrovnanou povahu
Zlatý kožíšek
Porod v přímém přenosu
Darkův první měsíc
Darkův druhý měsíc
Darkova operace
Darkův první rok
Darek s Fidorkou
Darek v novém domově