Rodokmen
Výstavy
Zkoušky

im

Zpět
Fotogalerie
Connie z Královských teras - U
 Home          Výstavy             Fotogalerie          Co nabízíme             Návštěvní kniha             Odkazy             Kontakt   

 
Connie je krásná fenka s nepříliš šťastným startem do života. Přes pečlivé vybírání a prověřování budoucího majitele se Connie brzy vrátila domů.  Nesplnila očekávání  nezkušených lidí, když neudržovala hygienu a všechno ničila.  U nás doma se zdržela  jen pár dní. Hygienu až na nějakou loužičku, na kterou má takové miminko ještě nárok zvládala a tendenci něco zničit neměla.  Další nové majitele jsem prověřila a jela jsem se podívat, kde Connie bude, abych měla jistotu. že se bude mít dobře. V novém domově se také dlouho nezdržela a pro stejné prohřešky, jako u předchozích majitelů byla vrácena.  Po celou dobu, kdy byla u nás nic nevyvedla a hygienu zvládala skvěle. Nakonec na doporučení kamarádky a chovatelky goldenů se ocitla v Praze  u lidiček, u kterých se bude mít konečně dobře. Vydržela tam necelý měsíc a pán mi ji přivezl zpátky. Na hygienu a ostatní věci si nestěžoval. Odůvodnil to tím, že manželku a holky fenka omrzela. Že jsem mu kladla na srdce, aby se o ni dobře starali. A protože tomu tak nebylo, rozhodl se, že ji vrátí. A tak jsem si řekla, že jsme si s Connie souzení, že je to osud a že si nechám. Po 14. dnech se ozvala paní a hned se na Conču přijela podívat. Byla to láska na první pohled a Connie konečně našla nový domov. Po měsíci mi majitelka volala, že si si ní neví rady. Nabídla jsem ji, že vezmu Connie do polepšovny. Týden byla s námi na chatě, kde jsem ji vysvětlovala, co se smí a co ne. Connie se do polepšovny vrátila ještě dvakrát. S majitelkou jsme si padly do oka a nakonec jsme se dohodly na spoluvlastnictví. Connie byla u nás s různými  přestávkami rok, po který jsme pilně trénovaly na zkoušky. Jednu pracovní sezonu jsme si spolu užily na výstavách a zkouškách a Connie mi dělala velikou radost.
Z Connie  vyrostla moc pěkná sebevědomá fenka s přátelskou povahou. Pracovní vlohy ukázala na mnoha zkouškách. Její achilovou patou se stal "marking, který nám několikrát zkazil jinak plnobodovou zkoušku. Své pracovní vlohy měla možnost ukázat v bažantnici Kinsky Dal Borgo a určitě si ostudu netrhla.
Connie pracovala teké jako canisterapeutický pes v ÚSP pro tělesně postiženou mládež na Tereze (Kociánce) v  Brně.
V současné době je Connie u své druhé paničky a psí kamarádky godenky Dorky  v Újezdě u Brna.

 

 

 

                             

 

Výstavy: 

Výborná 1 CAC

Klubová výstava RK CZ   Výborná 4
Speciální výstava RK CZ  Výborná 4

2 x výborná 3
3 x výborná 4
Velmi nadějná 2

Výstavy:  Výborná 1 CAC

Zkoušky:
VZPR I. cen nominace na MSR
SVP   I. cena, 2 x Res. CACT
PZ     I. cena CACT
Západočeské derby Retrievrů 2. místo
Nominace na Derby ČR
BZ I. cena/ 120 bodů Vítěz zkoušek
KZPR III. cena (marking 1)
KZV   III. cena (marking 1)
KLZ   III. cena (marking 1)
Pohár Světa myslivosti 6. ročník 4 místo

Všestranná canisterapeutická zkouška

Fena: ČLP/GR/
Narozena:
Chovatel:
Ing. Pokorná Jarmila
Majitel:
Ing. Pokorná Jarmila/
            /Ing. Bártlová Jana

Otec: Farmer Hilľs Loveday Bongo
       
 ČLP/GR/
Matka:
Sally Dyre Bony
          
 ČLP/GR/11021/08
Zdraví:
Skus: nůžkový, plnochrupý
Barva oka: tmavá
Povaha: temperamentní
Výška: 54
Barva srsti: světle zlatá


Čekatel Českého šampiona krásy
Čekatel Českého šampiona práce