Home          Výstavy             Fotogalerie          Co nabízíme             Návštěvní kniha             Odkazy             Kontakt   

       18.4.2015 Codettka přivedla na svět 9 štěňátek, 3 fenky a 6 pejsků

Štěňátko si můžete zadat na tel. 603227741, email: z.kralovskych.teras@seznam.cz

Otec: CH Absolute King Astral Sky       “King”                                                   

Matka: DUAL CH.CZ
Codetta Angel Shadow - U   

Český šampion krásy
Slovenský šampion krásy
Klubový vítěz
Výstavy:

4 x CAC CZ
2 x CAC SK
Res.CACIB

Zdraví:
DKK 0 / 0  DLK 0/0
OCD ramen OK, oči čisté
skus nůžkový, plnochrupý
barva oka tmavá
Povaha: temperamenntní, přátelská
Barva srsti:  Zlatá
 

Český šampion krásy
Český šampion práce
Čekatel Grand šampina krásy

Výstavy:
VN 1, BABY BIS

4 x CAC, 1 x Res. CACIB, 2 x V3, 2 xV4
Vítěz třídy, Krajský vítěz
 
Zdraví:
DKK 0/0,  DLK 0/0
skus: nůžkový, plnochrupý
barva oka: tmavá
výška: 55 cm
Povaha: klidná, přátelská
Barva srsti: zlatá
Zkoušky:
 OVVR I. cena / 232 bodů   2 místo (věk)
 KSVP I. cena / 126 bodů   4. místo
 PZ       I. cena / 188 bodů   2 místo (za slídičem)
 KZV    I. cena / 178 bodů  Vítěz zkoušek
 KPZ     I.cena / 188 bodů   CACT
 MVZPR   III. cena/347 bodů
 KPZ   I. cena /177 bodů  CACT
 NFTR I. cena / 192 bodů CACT  2. místo (rozstřel)
 MFTR I. cena 188 bodů Res. CACT
 ZPR  I. cena 200 bodů CACT
Zkoušky:
OVVR I. cena
KPZ I. cena, Res.CACT
Codettka je dcerou našeho Akima z Královských teras. Je to Akimova kopie ve všech směrech. Je na něj podobná a má i jeho povahu. Od tří měsíců nosí aport čehokoli.  Neoškliví si žádné peří, ani takové, které již začíná trošičku zavánět. Od malinka plave a z vody nosí aport stoprocentně. Z Codettky vyrostla krásná slečna, s přátelskou umazlenou povahou. Pracovně se potatila. Lovecké vlohy má po tatíkovi Akimovi, po kterém zdědila vášeň pro aport a neutuchající radost z práce. Po tátovi zdědila jeho klid, spolehlivost a bezmeznou důvěru ke mě. A nejen to. Již první zkoušky ukázaly, že stejně jako její táta není divoká a pobrkaná. Disciplíny dělá s radostí, svým tempem a spolehlivě. Codettka aktivně pracuje dva roky v bažantnici Kinsky Dal Borgo, kde plně rozvinula svoji loveckou vášeň. Je velmi příjemné sledovat ji při práci s jakou chutí vyhledává a přináší, jak dokáže používat nos, jak si dokáže jít pro vítr a jak zvládá vyhodnotit určité situace.

King je krásný zlatý pes s přátelskou povahou. Má výstavní exteriér a vynikající pracovní vlohy. Je aktivně využíván na honech v honitbě i v bažantnici.


Od tohoto spojení si slibujeme:

Výborný exteriér
Pracovní vlohy
Pevné zdraví
Klidnou vyrovnanou povahu
Zlatý kožíšek

Štěňátko si můžete zadat na tel. 603227741, email: z.kralovskych.teras@seznam.cz
 

Máme nakryto !

13. 2.2015 Dnes je pátek 13, Codettka má své dny na lásku a tak jedeme na krytí. Jedná se o opakované spojení, protože předchozí vrh byl vyrovnaný, velmi pěkný, štěňátka mají vynikající povahu a hlavně zlatý kožíšek.
Tak doufám, že nám PÁTEK 13 přinese štěstí!!!

 

Codettka nebyla zrovna nadšená, když se ji King začal dvořit. I když dvořit je silné slovo. Šel na to hodně razantně, a to se naší Berušce nelíbilo. Zvedala pysky a vyštěkávala ho. Když jsme podrželi a King naskočil, dala ocas na bok a nijak neprotestovala. Krytí proběhlo bez problémů, svázaní byli více než půl hodiny.


13. 2.2015 Dnes jsme se vypravili znova za ženichem. Vše bylo stejné, jako při prvním krytí. King byl hrozně hrrr, Codettka držkovala, ale pak se postavila a bylo nakryto. Tak uvidíme, jestli to klapne a budou mimča.


23. 2.2015
Codettka změnila povahu. Je umazlenější, vtíravější, více lekavější, a více žravější. Zatím na ni není nic vidět, možná že trošku zesílila ve hřbetě, jestli si to ale nenamlouvám.


30. 2. 2015 Codettka již několik dní špatně baští. Ať ji dám granule, maso s těstovinou, nebo pečivem, přikrčí se a zaleze pod stůl. Běhám za ní s miskou, přemlouvám, ale není to nic platné. Nakonec jsem došla na to, že jediné co ji je po chuti je Frolik. Tak dostává do masa Frolik aby aspoň něco snědla. Sice se ho snaží vybírat, ale i tak přece jenom něco sní. Tak si myslím, že ví, že má jít za 14 dní na výstavu a nechce si zkazit postavu.

 

14.3.2015 Krajská výstava Vyškov

Původně jsem si myslela, že s Codettku na výstavu brát nebudu, protože bude silná. Opak byl ale pravdou.  Codettka není v těle ani štíhlá, ani tenká, je akorát a moc hezká. A protože jsem ji měla s Elem přihlášenou do páru, tak jsem ji vzala. Většinu času byla s Elem v baráčku, nebo se mnou venku před kulurákem. Codetta se docela hezky předvedla a vysloužila ohodnocení: Nádherná fenka  - Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz. Spolu s Eliotem v závěrečných soutěžích vyhráli Nejhezčí pár výstavy.
               

 

16.3.2015  Codettka je březí, miminka očekáváme za měsíc. Ultrazvuk nám ukázal početný vrh. Codettka na to zrovna moc nevypadá, ale viděla jsem kuličky na vlastní oči. Máme velikou radost. Očekáváme štěňátka zlaté barvy po rodičích.  
 
                                                        
 

23. 3. 2015 Codettka se začíná pomaličku kulatit. Konečně začala pořádně baštit, tak mám radost. Sní pořádnou porci masa a vždycky si řekne o nášup. Je moc hezká a to, že se obalila ji opravdu moc sluší.

 

4.4.2015  Codettce pěkně roste bříško, máme před sebou ještě něco kolem deseti dnů, tak uvidíme. Jakmile uvidí fotoaparát, zaleze si pod stůl.  Asi se nechce fotit a být vidět na internetu, když přibrala, modelka moje.
            
            

10.4.2015 Codettka nám pěkně přibírá, ale neubírá ji to na eleganci. Chodíme na kratší procházky, aby se holka moc neunavila.
Zatím je stále hodně běhavá a vášnivě aportuje cokoli. I přes svůj březí stav stále vyhrává při běhu pro aport a hned tak si nedá vzít ani klacek ani dumy.

           

15.4.2015 Codettka se začíná držet při mě. Na procházce už neodbíhá s ostatní smečkou a za aporty se už také nehrne. V noci i ve dne se hodně převaluje a hledá správnou polohu. Takže zase mám spánek jako na vodě. Když za námi přijdou děti, odběhne s nimi na chvilku, ale hned se vrací ke mě, sedí u mě a nechá se hladit. Tak doufám, že už to bude brzy. Jenom ji chybí apetit. Moc toho nezbaští a já za ni běhám s miskou, aby alespoň něco málo snědla. Asi ji miminka hodně tlačí a tak dostává vícekrát denně. 
               
               
              
             

 

 

 

 

 

Hero
Henri
Harry
Jsme na světě
1. měsíc
Hatátitlá
 Haidy
Heart Gold
Hany
Haky
2. měsíc
Hugo