Home          Výstavy             Fotogalerie          Co nabízíme             Návštěvní kniha             Odkazy             Kontakt   

23. 6.2016 Codettka přivedla na svět 9 potomků 7 pejsků a 2 fenky

Štěňátko si můžete zadat na tel. 603227741, email: z.kralovskych.teras@seznam.cz

Otec:  Little Violet´s EVER SO CLEVER “Jack”                                                    

Matka: DUAL CH.CZ
Codetta Angel Shadow - U   

Čekatel šampiona krásy ČR a SK
Splněny podmínky šampiona krásy Polska

Výstavy:
BOB PUPPY
1 x CAJC SK

2 x CAC CZ
1 x CAC SK
3 x CWC PL

Zdraví:
DKK 0/0  DLK 0/0
OCD ramen  nepostižen, oči klinicky čisté
skus nůžkový, plnochrupý
barva oka tmavá
Povaha: temperamenntní, přátelská
Barva srsti:  Zlatá

Český šampion krásy
Český šampion práce
Čekatel Grand šampina krásy

Výstavy:
VN 1, BABY BIS

4 x CAC, 1 x Res. CACIB, 2 x V3, 2 xV4
Vítěz třídy, Krajský vítěz
 
Zdraví:
DKK 0/0,  DLK 0/0
skus: nůžkový, plnochrupý
barva oka: tmavá
výška: 55 cm
Povaha: klidná, přátelská
Barva srsti: zlatá
Zkoušky:
 OVVR I. cena / 232 bodů   2 místo (věk)
 KSVP I. cena / 126 bodů   4. místo
 PZ       I. cena / 188 bodů   2 místo (za slídičem)
 KZV    I. cena / 178 bodů  Vítěz zkoušek
 KPZ     I.cena / 188 bodů   CACT
 MVZPR   III. cena/347 bodů
 KPZ   I. cena /177 bodů  CACT
 NFTR I. cena / 192 bodů CACT  2. místo (rozstřel)
 MFTR I. cena 188 bodů Res. CACT
 ZPR  I. cena 200 bodů CACT
Zkoušky:
OVVR I. cena
KPZ I. cena, Res.CACT
Canisterapeutiské zkoušky
Codettka je dcerou našeho Akima z Královských teras. Je to Akimova kopie ve všech směrech. Je na něj podobná a má i jeho povahu. Od tří měsíců nosí aport čehokoli.  Neoškliví si žádné peří, ani takové, které již začíná trošičku zavánět. Od malinka plave a z vody nosí aport stoprocentně. Z Codettky vyrostla krásná slečna, s přátelskou umazlenou povahou. Pracovně se potatila. Lovecké vlohy má po tatíkovi Akimovi, po kterém zdědila vášeň pro aport a neutuchající radost z práce. Po tátovi zdědila jeho klid, spolehlivost a bezmeznou důvěru ke mě. A nejen to. Již první zkoušky ukázaly, že stejně jako její táta není divoká a pobrkaná. Disciplíny dělá s radostí, svým tempem a spolehlivě. Codettka aktivně pracuje dva roky v bažantnici Kinsky Dal Borgo, kde plně rozvinula svoji loveckou vášeň. Je velmi příjemné sledovat ji při práci s jakou chutí vyhledává a přináší, jak dokáže používat nos, jak si dokáže jít pro vítr a jak zvládá vyhodnotit určité situace.

Jack  je krásný zlatý pes s přátelskou povahou.
Jackovy exteriérové kvality: krásná, typická samčí hlava, výborný pigment, silná kostra, výborné úhlení vpředu i vzadu, elegantní pohyb, velmi kvalitní, husté a dlouhé osrstění, výborná horní linie, celkově velice dobrá vyváženost celého těla, hluboký hrudník, ve všech bodech krásný a výrazný pes bez přehnaně hrubých rysů :D Má výstavní exteriér a vynikající pracovní vlohy. Je aktivně využíván na honech v honitbě i v bažantnici.

Od tohoto spojení si slibujeme:

Výborný exteriér
Pracovní vlohy
Pevné zdraví
Klidnou vyrovnanou povahu
Zlatý kožíšek

Štěňátko si můžete zadat na tel. 603227741, email: z.kralovskych.teras@seznam.cz
 

Máme nakryto !

19. 4.2016  Codettka mě svým chováním mate. Od 7 dne hárání se velmi vyzývavě staví, provokuje a podle chování se zdá, že je nachystaná na krytí. 
Začátek háráni jsme chytili stoprocentně přesně, dnes hárá devátý den, ale než čekat na progesteron do zítra, tak sedáme do auta
a jedeme.  Doufáme, ž
e jsme nic neprošvihli a  má opravdu své dny na lásku. Otcem budoucího spojení je krásný zlatý pes import z Rakouska Little Violet´s EVER SO CLEVER “Jack”
                                                                       

Codettka ženicha vůbec neřešila. Postavila se, Jack udělal hop a v cuku letu byla láska upečená. Krytí proběhlo bez problémů, svázaní byli kolem dvaceti minut.


21. 4. 2016 Dnes máme jedenáctý den a znovu jsme se vypravili za ženichem. Codettka už tak náruživá nebyla, i když se nijak nebránila. Jack se do toho taky dvakrát nehrnul. Nakonec jsme to tak nějak zvládli, ale zdálo se, že už je spíše konec doby na krytí. Tak uvidíme, jestli to klapne a budou mimča.


22. 4.2016 
Codettka změnila okamžitě povahu. Především je nejdůležitější ředitelka zeměkoule a všem ve smečce to dává jak se patří najevo. Hned někoho seřve, nebo výhružně vycení zuby a zahrčí. To ale nic neznamená a uvidíme za měsíc. Za pár dní zase odjíždí na výměnný pobyt, kde se má jako královna.

24. 4.2016  Codettka je nějak více  umazlenější, vtíravější a dnes odjela na skoro dvouměsíční dovču. Bude nám smutno, ale máme tu na výcvik její dceru, která je mámě jako by z oka vypadla,

1.5.2016 Pravidelně nám chodí zprávy, jak se naší holce daří. Neustále vyžaduje pozornost, mazlení a začíná být dost žravější. Zatím na ni není nic vidět. Má maximální péči, bere denní masáže, chodí na procházky a je velmi rozmazlovaná a opečovávaná.
            
            


16. 5. 2016 Codettka je březí. Dnes nám přišly fotečky z ultrazvuku. Moc miminek vidět nebylo, dá se předpokládat měně početný vrh. To stejné nám ale řekli i u předchozího vrhu a bylo jich devět, tak uvidíme čím nás naše holčička překvapí. Podle zpráv a fotek je stále štíhlá, vypadá jako modelka a její stav na ni ještě není vidět.
                                                   

Zprávy z výměnného pobytu nám chodí pravidelně, stejně tak máme přísun krásných fotek naší nastávající maminky. Z fotek toho o jejím stavu moc vidět není. Bříško se sice zvětšuje, ale oproti předchozím vrhům má pupíka malého. Zatím to vypadá, že to bude opravdu málopočetný vrh, ale uvidíme. Hlavně ať to v pohodě zvládne a mimča jsou v pořádku.
          
          

          
 

14.6.2016 Codettka se nám dnes vrátila z výměnného pobytu. Bříško má, ale vzhledem k tomu, že má za dva dny první porodní termín, není nijak moc veliké. Jsem zvědavá, kolik miminek přivede na svět. Hlavně, aby tam byla holčička pro mě a aby vše proběhlo rychle, bez komplikací a aby byla mamina i dítka v pořádku.
         
         

23.6. 2016 Je o týden, kdy měla mamina první porodní termín od prvního krytí. V noci jsem toho moc nenaspala. Každou hodinu jsem k ní vstávala každou hodnu, abych ji zkontrolovala. Horko dnešního dne  bylo dost nepříjemné, Codettka celé dopoledne dýchala a na rozdíl ode mě byla klidná. Zato já jsem po domě chodila nervózní "jako pes". Miminka jsem na omak stále kontrolovala, jestli je ucítím. Jezdily v bříšku, cítila jsem jak nožičky, tak hlavičky, budou to pěkní rošťáci.

Kolem 16. hodiny poprvé zatlačila a porod začal.
                 

            

                
                
               
            

Jsme na světě
1. měsíc
2. měsíc