Home          Výstavy             Fotogalerie          Co nabízíme             Návštěvní kniha             Odkazy             Kontakt   

VRH F
Štěňátka  jsou na světě, 4 kluci a 3 holčičky !!!
Štěňátko si můžete zadat na tel. 603227741, email: z.kralovskych.teras@seznam.cz

Otec: CH Absolute King Astral Sky       “King”                                                   

Matka: DUAL CH.CZ
Codetta Angel Shadow - U   

Český šampion krásy
Slovenský šampion krásy
Klubový vítěz
Výstavy:

4 x CAC CZ
2 x CAC SK
Res.CACIB

Zdraví:
DKK 0 / 0  DLK 0/0
OCD ramen OK, oči čisté
skus nůžkový, plnochrupý
barva oka tmavá
Povaha: temperamenntní, přátelská
Barva srsti:  Zlatá
 

Český šampion krásy
Český šampion práce
Čekatel Grand šampina krásy

Výstavy:
VN 1, BABY BIS

4 x CAC, 1 x Res. CACIB, 2 x V3, 2 xV4
 
Zdraví:
DKK 0/0,  DLK 0/0
skus: nůžkový, plnochrupý
barva oka: tmavá
výška: 55 cm
Povaha: klidná, přátelská
Barva srsti: zlatá
 
Zkoušky:
 OVVR I. cena / 232 bodů   2 místo (věk)
 KSVP I. cena / 126 bodů   4. místo
 PZ       I. cena / 188 bodů   2 místo (za slídičem)
 KZV    I. cena / 178 bodů  Vítěz zkoušek
 KPZ     I.cena / 188 bodů   CACT
 MVZPR   III. cena/347 bodů
 KPZ   I. cena /177 bodů  CACT
 NFTR I. cena / 192 bodů CACT  2. místo (rozstřel)
 MFTR I. cena 188 bodů Res. CACT
 ZPR  I. cena 200 bodů CACT
Zkoušky:
OVVR I. cena
KPZ I. cena, Res.CACT
Codettka je dcerou našeho Akima z Královských teras. Je to Akimova kopie ve všech směrech. Je na něj podobná a má i jeho povahu. Od tří měsíců nosí aport čehokoli.  Neoškliví si žádné peří, ani takové, které již začíná trošičku zavánět. Od malinka plave a z vody nosí aport stoprocentně. Z Codettky vyrostla krásná slečna, s přátelskou umazlenou povahou. Pracovně se potatila. Lovecké vlohy má po tatíkovi Akimovi, po kterém zdědila vášeň pro aport a neutuchající radost z práce. Po tátovi zdědila jeho klid, spolehlivost a bezmeznou důvěru ke mě. A nejen to. Již první zkoušky ukázaly, že stejně jako její táta není divoká a pobrkaná. Disciplíny dělá s radostí, svým tempem a spolehlivě. Codettka aktivně pracuje dva roky v bažantnici Kinsky Dal Borgo, kde plně rozvinula svoji loveckou vášeň. Je velmi příjemné sledovat ji při práci s jakou chutí vyhledává a přináší, jak dokáže používat nos, jak si dokáže jít pro vítr a jak zvládá vyhodnotit určité situace.

King je krásný zlatý pes s přátelskou povahou. Má výstavní exteriér a vynikající pracovní vlohy. Je aktivně využíván na honech v honitbě i v bažantnici.


Od tohoto spojení si slibujeme:

Výborný exteriér
Pracovní vlohy
Pevné zdraví
Klidnou vyrovnanou povahu
Zlatý kožíšek

Štěňátko si můžete zadat na tel. 603227741, email: z.kralovskych.teras@seznam.cz
 

Máme nakryto !

3. a 5. 2.2014 jsme byli s Codettkou za ženichem. Codettka měla již podruhé netypický průběh hárání.  Proto jsem ji denně pečlivě prohlížela, aby mi neunikl začátek hárání, nebo jakékoli změny. Začala hárat a po čtyřech dnech  stejně jako v loňském roce přestala barvit a stáhla se.  Byla jsem z toho hodně rozčarovaná, protože zítra budou  Codettce již 4 roky a štěňátka zatím neměla. A tak jsme to po domluvě jeli zkusit za krycím psem Kingem. Moc šancí jsem tomu nedávala.
King projevil veliký zájem a Codettka překvapivě také nebyla proti. Krytí proběhlo v pořádku, překrytí za dva dny bylo ještě lepší.
Teď nezbývá, než počkat, jestli naše holčička zabřezne.
                    

10. 3. 2014 Codettka se začíná pěkně spravovat. Celkově zmohutněla, prohloubil a rozšířil se ji hrudník. Moc ji to sluší a tak doufám, že bude naše holčička konečně maminkou. Je velmi umazlená, hodně se šetří a má veliký apetit. Tak uvidíme.
                

24. 3.2013 Codettka je březí. Velmi se spravila a moc ji to sluší. Narostlo ji pěkné bříško.  Hodně pospává a hodně se šetří. Je šíleně umazlená až vtíravá. Pořád na sebe upozorňuje a vyžaduje pozornost a hlazení.
                    

1. 4. 2014  Codettka je sice v pohodě, ale je vidět, že ji miminka pěkně tlačí. Neví, jak si lehnout, neustále se převaluje. Ráda se vyhřívá na jarním sluníčku. I přes to, že má do porodu už jen týden, je velmi čilá, hraje si s ostatními psy a v boji o plyšáky je zpravidla vítězkou.  V noci se moc nevyspíme, protože mamina se často převrací, ťape po pokoji a ruší a zvedá ostatní psy.


 

3.4.2013 Už se nám to krátí. Codettka má velikého pupíka, začíná se zadýchávat, v noci pochoduje stále víc a v pelíšku se neustále převaluje.
Mamina začíná vyhledávat klidnější místo kde si soukromě podřimuje.

 

                      

 
Zpět
Frisco
Jsme na světě
2. měsíc
Falco
1. měsíc
Filip
Fatima
Felicita
Fantazia
Fábio