Home          Výstavy             Fotogalerie          Co nabízíme             Kniha návštěv             Odkazy             Kontakt   

15.3.2012 Amel porodila jednu fenku a jednoho pejska
Štěňátka jsou v nových domovech.
Výstavy: 2 x Výborná 3
Zkoušky: ZV  I. cena / 167 bodů   3. místo
              SVP  I. cena / 134 bodů  2. místo
Zdraví:
DKK 0/0  DLK 0/0
Skus: nůžkový, plnochrupý
Barva oka: tmavá
Povaha: klidná,
Výška: 54
Barva srsti: čokoládová
Amelka je první fenka labradorského retrievra která se narodila pod naší chovatelskou stanicí. Amel má přátelskou vyrovnanou povahu, má ráda děti, proto s ní chceme příští jaro složit canisterapeutické zkoušky, aby mohla pracovat jako canisterapeutický pes.
Ve smečce se snaží být ředitelkou zeměkoule, je dominantnější, ale se psy se snáší dobře.
Amelka je v exteriéru pěkná fenka, která se na výstavě umístila opakovaně v pořadí se známkou výborná 3 ve velmi silné konkurenci.
Pracovní vlohy již měla možnost ukázat v praxi. V loňské sezóně se účastnila cca 15. honů  v bažantnici Kinsky Dal Borgo, kde spolehlivě přináší i dohledává bažantí zvěř. Žádné roští není dost husté a žádná voda není dost ledová, aby se tam Amelka nevřítila pro padlý nebo křídlovaný kus.

Od tohoto spojení očekáváme:
Výstavní exteriér
Pracovní vlohy
Výborné zdravotní předpoklady
Přátelskou povahu
Černý kožíšek a čokoládový kožíšek.

Štěňátko si můžete zadat na tel. 603227741, email: z.Kralovskych.teras@seznam.cz

19.1.2012 Amelka z Královských teras byla nakryta psem Afternoon Delight Capronca (Brix). Pokud proběhne vše v pořádku a Amelka nám zabřezne, štěňátka by se měla narodit ve druhé polovině března.

20.2.2012 
Ultrazvukové vyšetření nám  potvrdilo, že je Amel z Královských teras  březí. Amelka se pěkně zakulacuje, má výborný apetit a umazlenou náladu. Na monitoru jsme viděli nejméně čtyři kuličky, takže předpokládáme, že jich bude více. Štěňátka budou k odběru koncem května.

2.3.2012  Amelka nám pěkně přibírá, rozšířila se v hrudníku,  ve hřbetě a pěkně ji roste  bříško. Při pohmatu se na ni žádné "sádlo" neusazuje a vše co zbaští jde do štěňat, ne pod kůži. Je umazlená a moc hodná budoucí mamina.

                          

15.3.2011   Štěňátka jsou na světě
Dnes přivedla Amelka na svět dvě štěňátka. Pejsek má 380 g a fenka 360g. Obě miminka mají čokoládovou barvu. K porodu došlo předčasně, ostatní štěňátka měla nízkou porodní váhu a bohužel to nezvládla.  O průběhu porodu napíšu, jakmile dám dohromady všechny informace.
                     
17.3.2012  Miminka zatím nedokážou pít bez naší pomoci. Ještě si neumí najít cecík. Proto je musíme přistrkovat. Na váze ale přibírají, a to je nejdůležitější.
   

 

Novinky 1. měsíc

Matka: Amel  z Královských teras
                                         
 

Otec:   JCH CZ, CH CZ                     
Afternoon Delight Capronca   

ČLP/LR/21791   nar. 20.04.2007   barva černá, výška 57 cm, ověřena genetické dispozice pro všechny barvy: hnědá, černá, žlutá
plnochrupý pes,
OptiGenTest Certificate: Test for PRA NORMAL
DKK 1/0, ED 0/0
Zkoušky:  Specielní vodní práce 111 bodů,
              Klubové podzimní zkoušky I. c CACT

 

 

Zpět
Porod v přímém přenose
Novinky 1. měsíc
Foto 1. měsíc
Novinky 2. měsíc
Crazzy
Collin